Black and Decker KW1200EKA-QS Felsőmaró tároló dobozban
  1. Black and Decker Felsőmaró
  1. Black and Decker
  2. Black and Decker Barkács
  3. Black and Decker Felsőmaró
Cikkszám:
32148
+2év Kiterjesztett garancia!*
Rendelhető
Megtakarítás
    • Cofidis expressz online áruhitel Részletek>>
    • Fizess online, előre utalással vagy helyszínen bankkártyával vagy készpénzzel Részletek>>
    • Országos házhozszállítás Részletek>>
    • Régi készüléked ingyen elszállítjuk Részletek >>
    • Vásárolj akár +2 ÉV GARANCIÁVAL* Részletek >>
Budapesti raktárunk
0 db
Délig megrendeled, akár MÁSNAP kiszállítjuk*
Gyári raktár
RAKTÁRON!
Házhozszállítási idő 20+ munkanap
Hitelkalkulátor
Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
Adatok
Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek:
2 év
Szavatossági idő cégeknek :
1 év
Típus:
Felsőmaró
Szín:
Fekete - Narancssárga
Márka:
Black and Decker
Felvett teljesítmény:
230
Üresjárati fordulatszám:
28
Tároló doboz:
Tartozék
Töltési idő:
00
Tápellátás:
Vezetékes
Extrák:
3 befogópatronnal, így minden 12mm alatti marószár alkalmazható a készülékkel
Tartozék:
6mm, 6,35 mm, 8 mm befogópatronok,6 marószár,szélvezető,sablonvezető,távtartótalp,másolókarima,csavarkulcs
Hálózati kábelhossz:
Van - 3 m
Teljesítmény:
1200 W
Szélesség:
37 cm
Magasság:
20 cm
Mélység:
40 cm
Zajszint:
91,5 dB
Akkumulátor tartozék:
Vezetékes termék
Töltő tartozék:
Vezetékes termék
Porelszívás:
igen
Vágásmélység:
55 mm
Maximális vágásátmérő:
30 mm